Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Przedstawiciele Ziemi Dębickiej na spływie kajakowym Wisłoka 2014

splyw
Joanna Czarnik podczas spływu Wisłoka 2014

 
W minionym już spływie kajakowym Wisłoka 2014 brali również udział przedstawiciele naszej redakcji. Przez dwa dni ekipa złożona z Joanny Czarnik – specjalistki d/s marketingu i reklamy oraz Krzysztofa Czuchry – redaktora naczelnego, przemierzyła chyba jeden z piękniejszych odcinków rzeki. Na szczęście obyło się bez wypadków.
Nie wszystkim udało się bez kłopotów pokonać trasę tegorocznego spływu. W piątek wywrotkę zaliczyła załoga jednego z kajaków. W sobotę inna ekipa uszkodziła dno kajaka i musiała ich ewakuować z rzeki straż, która czuwała nad bezpieczeństwem spływu. Również w sobotę jedna z załóg zakończyła spływ w Dębicy na tamie przy ul. Jana Pawła II.
Nam udało się dopłynąć bez większych przygód.
Wisłoka to wydawałoby się spokojna rzeka, bo taką ją zna większość mieszkańców Dębicy, patrząc na odcinek płynący w okolicach miasta – mówi Joanna Czarnik. Ale tak nie jest do końca. Na odcinku pomiędzy Pilznem a Dębicą nie brak pięknych widoków, wysokich brzegów porośniętych dziką roślinnością i rwących odcinków z których wystają granitowe głazy. To naprawdę piękna rzeka, ale uczy szacunku i nie wybacza błędów, których płynąć nią  nam udało się uniknąć.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.