Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Spotkanie z emerytami MOPS

emeryci2Bardzo miłym zwyczajem stały się spotkania kierownictwa Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy z byłymi pracownikami tej placówki. Odbywają się one w Domu Seniora przy ulicy Rzeszowskiej.

W tegorocznym spotkaniu brali udział byli dyrektorzy MOPS: Maria Kostyra, Franciszek Chlebuś, Kazimierz Ćwik oraz byli pracownicy ośrodka: Krystyna Bokota, Krystyna Mazur, Bogusława Sikora-Mazur, Emilia Sikora i Teresa Żyła-Opalińska. W spotkaniu uczestniczyła Małgorzat Kędzior, dyrektor MOPS i jej zastępca Marzena Socha oraz Renata Plizga, kierownik Domu Seniora. Byli także członkowie komisji socjalnej MOPS: Anna Pigóra, Dorota Maś, Agnieszka Gazda i Jadwiga Sak.

Małgorzata Kędzior witając przybyłych emerytów przedstawiła nowy wizerunek MOPS oraz jego zadania np. kartę dużej rodziny. Poinformowała również emerytów o zasadach korzystania przez nich z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Już teraz zaprosiła wszystkich obecnych na przyszły rok, gdy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy obchodzić będzie 25-lecie swojego istnienia.

Rozmowy o współczesności Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz wspomnienia z jego pracy sprzed lat wypełniły resztę tego bardzo sympatycznego spotkania.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.