Hokeiści na wakacjach

20140628_181542W sobotę (28.06.14) w ośrodku rekreacyjno-wypoczynkowym Jałowce odbyło się ognisko integracyjne, na którym Zarząd Klubu spotkał się z zawodnikami, rodzicami oraz sympatykami hokeja na lodzie. Uczestników przywitał Prezes UKH Dębica – Marcin Hadowski, który po krótkim przemówieniu uznał plenerową imprezę za otwartą. Wkrótce potem przyszedł czas na zabawy i konkursy dla dzieci. Wśród wielu atrakcji znalazło się: strzelanie z łuku, turniej unihokeja koślawego, helo żelo frizbi show, przeciąganie liny oraz murarz. Do wspólnej zabawy zaproszone zostały wszystkie dzieci z pobliskiej okolicy wraz z przedszkolakami z Publicznego Przedszkola nr 1, którzy przebywali na równolegle odbywającym się ognisku. Wszyscy milusińscy zostali nagrodzeni lizakami, natomiast zwycięzcy poszczególnych konkurencji nagrodami specjalnymi. Nie zabrakło również atrakcji dla dorosłych, którzy mogli spróbować swoich sił w konkursie wiedzy o piwie i w zawodach ,,I ty możesz zostać hokeistą!”. Uczestnikom imprezy towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda i mnóstwo pozytywnej energii. Po zakończeniu zmagań na uczestników czekała pieczona kiełbaska i chłodne napoje. Podczas spotkania w imieniu zawodników, rodziców, trenerów i kibiców złożone zostały również podziękowania dla Stanisława Piskora, który pełnił funkcję Prezesa przez ostatnie dwie kadencje. Zarząd Klubu UKH Dębica Pragnie Serdecznie Podziękować wszystkim przybyłym osobom za miło spędzony czas.


Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.