Dożynki w Pilźnie

plakat (1)_Page_1Zespół Baciary wystąpi w niedzielę, 31 sierpnia, podczas tegorocznych gminnych Dożynek w Pilźnie, które odbywać się będą na odnowionym rynku w Pilźnie. Świętowanie rozpocznie Msza św. odpustowa o g. 11.00, której przewodniczyć będzie ks. bp Jan Piotrowski.
Zaraz po Mszy św. w kościele oo. karmelitów odbędzie się pochód z wieńcami dożynkowymi i ich prezentacja. Na estradzie wystąpią zespoły regionalne nie tylko z Pilzna, a zainteresowani będą mogli wziąć udział w konkursach. Do dyspozycji będą stosika rękodzielnicze, będzie można wziąć udział w degustacji potraw regionalnych i myśliwskich, a dla dzieci organizatorzy zapowiadają wiele różnych atrakcji. W roli gwiazdy wieczoru wystąpi zespół Baciary z Podhala, prezentujący muzykę nawiązującą do tradycji, ale w nowoczesnych aranżacjach z elementami rocka i popu.
Po koncercie „Baciarów” w parku przy „sokole” o g. 21.30 rozpocznie się zabawa taneczna przy muzyce na żywo.
Szczegółowy program na plakacie.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.