Previous
Next
Previous
Next

„ECHOLANDIA”

dogoterapia3Dogoterapia, hipoterapia, terapia ręki czy wyjazd na ściankę wspinaczkową to tylko część zajęć realizowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy w ramach projektu Echolandia. Projekt jest skierowany do zamieszkujących na terenie miasta Dębica dzieci autystycznych i ich rodzin.
Podczas przeprowadzanych zajęć uczestnicy projektu mieli możliwość wzięcia udziału w różnego rodzaju terapiach m.in dogoterapii, hipoterapii czy spotkaniu z logopedą lub psychologiem. Uczestniczyli także w wyjeździe kulturalno-turystycznym do Zakopanego oraz Cyziówki. Organizowane w ramach projektu zajęcia miały na celu zminimalizowanie przynajmniej niektórych barier utrudniających funkcjonowanie osób autystycznych.
Fundusze na realizację projektu „Echolandia” w kwocie 44 tys. zł. z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej pozyskał Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy. Wkład własny MOPS do tego projektu wyniósł 1.100 zł, natomiast praca woluntariuszy uczestniczących w projekcie oszacowana została na ponad 10 tys. zł.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.