Previous
Next
Previous
Next

Dożynki w gminie Dębica. Zagra zespół Piersi

Plakat DOĹĽynki 2014 SMALLL poprawionyWójt Gminy Dębica, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica oraz Rada Sołecka Nagawczyny w dniu 7 września 2014r. serdecznie zapraszają na Dożynki Gminne, które rozpoczną się o godzinie 11.00 Uroczystą Mszą Świętą w Sanktuarium pw. Narodzenia NMP w Zawadzie, podczas której zostaną poświęcone wieńce przygotowane w podzięce za zebrane plony. O godzinie 14.30 w miejscowości Nagawczyna na (placu obok Firmy Olimp) Koncertem Orkiestry Dętej Gminy Dębica rozpocznie się dalszy ciąg Uroczystości Dożynkowych. Zgodnie z tradycją nastąpi Obrządek Witania i Dzielenia się Chlebem. Jury wybierze najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy i najsmaczniejszą potrawę przygotowaną przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Dębica. Wszystkich chętnych Miłośnicy Tradycji zapraszają do Wioski Ginących Zawodów, gdzie będzie można zobaczyć wystawę przedstawiającą zawody: bednarza, kołodzieja, kowala, szewca, masarza, trakowego oraz cieśli. O godzinie 18.00 zapraszamy wszystkich na koncert Zespołu PIERSI! Imprezę zakończymy zabawą taneczną z Zespołem RAGTIME.
Serdecznie zapraszamy !

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.