Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Krzysztof Czerwiec i Marek Rączka będą kandydować na wójta gminy Żyraków

raczkaJakiś w tym sens musi być, chociaż trudno go na pierwszy rzut oka zobaczyć. Marek Rączka obecny wójt gminy Żyraków oraz jego zastępca Krzysztof Czerwiec będą rywalizować o fotel wójta w nadchodzących wyborach samorządowych. Wydaje się to być przemyślaną strategią, którą Rączka zastosował cztery lata temu.
Wtedy jego rywalem był Krzysztof Moskal. Założenie było proste doprowadzić do drugiej tury i w niej pokonać rywala. Tak też się stało. W drugiej turze Rączka wygrał i został wójtem.
Teraz rywalem Rączki jest Bożena Osocha – była zastępczyni Krzysztofa Moskala. Tu Rączka też próbuje swojej strategii, która przyniosła mu sukces w ostatnich wyborach.
Wydaje się, że start Rączki i Czerwca to przemyślana decyzja, chociaż wygląda na rywalizacji obu panów. Raczej jest pewne, że gdy wygra któryś z nich to nie zapomni o rywalu. Ale to też świadczy o lęku Rączki przed wyborami. Po czterech latach rządów widocznie sam nie wierzy, że może wygrać i dlatego posuwa się to takich strategicznych zabiegów. Ale czarnym koniem wyborów może okazać się Bożena Osocha, która nie bawiąc się w strategiczne sztuczki mówi otwarcie co się nie podoba i co zamierza zrobić. Czy ludzie jej uwierzą?

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.