Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Program pilotażowy Lokalnego Funduszu Pożyczkowego „Samorządowa Polska” w gminie Dębica

1232191296W dniu 31.07.2014r. odbyło się spotkanie Rady Nadzorcza Lokalnego Funduszu Pożyczkowego „Samorządowa Polska” Dębica Sp. z o.o. na ,której został powołany po rezygnacji Jarosława Macedońskiego nowy Prezes Zarządu LFP Radosław Stryjecki, który pełni jednocześnie funkcje Wiceprezesa Zarządu Krajowego Funduszu Poręczeniowego „Samorządowa Polska” sp. z o.o. w Warszawie.
Zgodnie z przyjętym planem ekonomiczno- finansowym pilotażowego programu od września 2014r. do sierpnia 2015r., działający Lokalny Fundusz Pożyczkowy w Dębicy będzie mógł rozdysponować miesięcznie kwotę 72.000zł z przeznaczeniem na akcję pożyczkową. Gmina Dębica, jako jedna z 20 samorządów szczebla gminnego w kraju, jest przygotowana organizacyjno-prawnie do wdrożenia pilotażu. Działanie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców (osób prowadzących zarejestrowaną na terenie gminy działalność gospodarczą). Założenia przewidują udzielenie średnio 36 pożyczek w okresie wdrożenia pilotażowego (w pierwszym roku działalności) w wysokości 24.000zł. Łączna skala pożyczek na terenie Gminy Dębica może osiągnąć w w/w okresie kwotę co najmniej 864.000zł. Dokumenty potrzebne do złożenia wniosku o pożyczkę dostępne będą na stronie internetowej Urzędu Gminy na przełomie sierpnia i września.
Założenia programu pod linkiem: http://www.samorzadowa-polska.eu/pl/o-programie-opis-programu
Osoby do kontaktu:
Z-ca Wójta Gminy Dębica Zdzisław Siwula, tel. (14) 680-33-10, e-mail: zsiwula@ugdebica.pl
Bogusława Barnaś, tel. (15) 680-33-37, e-mail: dzialalnosc_gospodarcza@ugdebica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.