Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Remonty obiektów oświatowych w Dębicy

Przedszkole nr 6 remont elewacji Os. Matejki (7)Ponad milion złotych przeznaczyły władze miejskie Dębicy na realizowane podczas wakacji remonty budynków oświatowych – przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów. Największa kwota, ponad 450 tys. zł. została przeznaczona na inwestycje w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Ogrodowej.
Podczas tegorocznych wakacji we wszystkich budynkach oświatowych będących w zarządzie miasta przeprowadzane są różnego rodzaj remonty. Są to duże inwestycje jak te realizowane w Szkole Podstawowej nr 2 gdzie remont obejmuje modernizację i malowanie dachu oraz wykonanie nowej elewacji całego budynku czy mniejsze prace remontowe obejmujące malowanie pomieszczeń czy remonty podłóg. Tych mniejszych remontów w poszczególnych budynkach jest najwięcej.
W Szkole Podstawowej nr 3 wymienione zostaną okna, wyremontowana kanalizacja deszczowa oraz wymalowane korytarze. Na te prace przeznaczonych zostanie 50 tys. zł. W Szkole Podstawowej nr 9 wykonany zostanie remont dachu na co przeznaczonych jest 120 tys. złotych.
Nowa elewacja, odbudowa tarasu, urządzenie placu zabaw to inwestycje które realizowane są od końca lipca w budynku Miejskiego Przedszkola nr 6 na Os. Matejki. Prace wykonuje grupa remontowa działająca przy Miejskim Zarządzie Oświaty. Koszt tych prac oszacowany został na 40 tysięcy złotych.
„Praktycznie we wszystkich szkołach i przedszkolach będących w zarządzie miasta podczas wakacji przeprowadzane są remonty i modernizacje. W Miejskim Gimnazjum nr 1 za 120 tys zł. wyremontowana zostanie sala gimnastyczna w której wymienione zostaną podłogi, centralne ogrzewanie i wykonane malowanie. W Miejskim Przedszkolu nr 12 odbywa się remont tarasów, wymiana oświetlenia oraz modernizacja szatni. W Miejskim Gimnazjum nr 4 zaplanowano remont posadzek, malowanie sal i korytarzy, remont sanitariatów oraz wymianę drzwi w budynku” – mówi Ireneusz Kozak, dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty w Dębicy.
W budynkach szkół i przedszkoli wymieniana jest m.in. instalacja elektryczna , c.o., prowadzone remonty elewacji, ogrodzeń, wykonywana wymiana okien, modernizowane oświetlenie i naprawiane parkiety. Remonty w budynkach oświatowych mają zakończyć się w drugiej połowie sierpnia.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.