Previous
Next
Previous
Next

Rocznica bitwy na „Kałużówce”

kaluzowkaNa 23 i 24 sierpnia zaplanowano rocznicowe obchody na Kałużówce – miejscu największej na Podkarpaciu bitwy Armii Krajowej. Uroczystości towarzyszyć będzie rekonstrukcja stoczonych tam przed laty walk.
W sobotę, 23 sierpnia, uroczystości odbywać się będą w Braciejowej i Głobikowej w Gminie Dębica. Kulminacyjnym dniem będzie niedziela, 24 sierpnia. Pamięć poległym oddawać będą przedstawiciele samorządów, kombatanci, harcerze i mieszkańcy. Gościem specjalnym będą uczestnicy bitwy na Kałużówce, a w finale odbędzie się rekonstrukcja starcia Armii Krajowej z wojskiem niemieckim.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.