Previous
Next
Previous
Next

Wypadek w Strzegocicach. Dwie osoby ranne

56 sierpnia br. o godz. 12.17 w Strzegocicach na dk. nr 73 doszło do zderzenia samochodu Fiat Fiorino i samochodu ciężarowego Volvo. W zdarzeniu ranne zostały dwie osoby. Wypadek miał miejsce na prostym odcinku drogi, w rejonie gdzie bardzo często dochodzi do wypadków. Cała droga z Pilzna i Jasła jest wąska i kręta. Przejeżdża nią dziennie tysiące samochodów. Ze wstępnych informacji wynika, że jadący od strony Jasła samochód Volvo zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z Fiatem. Siła uderzenie była ogromna, Fiat wylądował w przydrożnym rowie. W wypadku zostały ranne dwie osoby, które przewieziono do szpitala.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.