Jarmark „Książek i Przyborów Szkolnych” na dębickim Rynku

bbbbbbbbbJarmarki dębickie wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów, organizują w dniu 23 sierpnia br. na Rynku naszego miasta – Jarmark „Książek i Przyborów Szkolnych”. Tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego chcemy stworzyć sposobność do zakupu i sprzedaży nowych jak i używanych podręczników dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich. Dla rodziców będzie to również okazja aby wyposażyć swoje pociechy we wszystkie brakujące i potrzebne przybory szkolne.
Do uczestnictwa w Jarmarku zapraszamy wszystkich sprzedawców podręczników i przyborów szkolnych, księgarnie jak i hurtownie papiernicze. Zachęcamy aby w sobotę 23 sierpnia ustawili swoje kiermasze na dębickim Rynku tak aby uczniowie, którzy do tej pory nie zaopatrzyli się jeszcze w podręczniki mieli ku temu sposobność i okazję.
Zapraszamy również wszystkich mieszkańców oraz uczniów, którzy posiadają i chętni byliby przekazać książki, lektury szkolne, piórniki, kredki, flamastry, plecaki oraz inne przybory szkolne do udziału w akcji charytatywnej p.n. „Pomóżmy dzieciom pójść do szkoły”. Organizowany bowiem Jarmark będzie również okazją do przekazania materiałów szkolnych czy też dawno już przeczytanych lektur szkolnych na rzecz polskich uczniów żyjących na ogarniętej wojną Ukrainie. Tak zebrane książki i przybory szkolne zostaną przekazane polskojęzycznym placówkom edukacyjnym dla polskich dzieci żyjącym na Ukrainie – mówi Jerzy Gągała zastępca burmistrza miasta Dębicy.
Wszystkie przekazywane na ten szczytny cel artykuły szkole będą odbierane 23 sierpnia br. od godz. 9.00 na dębickim Rynku – Muszla Koncertowa.
Szczegóły dotyczące organizowanej akcji pn. „Pomóżmy dzieciom pójść do szkoły” będą już wkrótce publikowane na www.debica.pl, http://pl-pl.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Jarmarki-d%C4%99bickie/498604140269380 oraz www.facebook.com/jarmarki.debickie
Informacje udziela:
Urząd Miejski w Dębicy
(14) 68 38 104,
jerzy.gagala@umdebica.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.