Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wyprawki szkolne dla najbardziej potrzebujących dzieci

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiRozpoczęcie roku szkolnego to bardzo duży wydatek dla rodziców. Zakup podręczników, tornistra, zeszytów, przyborów szkolnych często kończy się wydatkiem kilkuset złotych. W przypadku gdy naukę rozpoczyna bądź kontynuuje więcej dzieci, koszty ich wyprawek szkolnych często przekraczają możliwości rodzin. Ich dochody są po prostu zbyt niskie, aby sami byli w stanie sprostać takim wydatkom.
Na terenie Gminy Dębica rodzin borykających się z problemami finansowymi jest bardzo dużo. Mogą one liczyć na pomoc GOPS, jednak nie jest ona w stanie zabezpieczyć wszystkich potrzeb. Bardzo wiec cieszy fakt, że są ludzie dobrej woli, którzy bezinteresownie finansują wyprawki szkolne dla najbardziej potrzebujących. Nie robią tego dla rozgłosu – chcą pozostać anonimowi. My z naszej strony – w imieniu swoim i naszych klientów – możemy im tylko serdecznie podziękować.
W chwili obecnej do najbardziej potrzebujących dzieci trafiło pięć wyprawek szkolnych.
Dwóm sponsorom, którzy ufundowali plecaki i przybory szkolne bardzo DZIĘKUJEMY.
Osoby, które chcą pomóc potrzebującym, fundując im przybory szkolne, proszone są o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dębicy (tel. 14 6803333). Pracownicy GOPS wskażą najbardziej potrzebujące dzieci oraz będą pośredniczyć w przekazaniu wyprawki. Dziękujemy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.