Previous
Next
Previous
Next

Szewczyk wciąż w grze – będzie kandydował na burmistrza, ale raczej nie z PO

IMG_4251Wczoraj odbyło się spotkanie członków dębickiej PO. Nie było na nim Mariusza Szewczyka. – Miałem zaproszenie, ale nie poszedłem na nie – mówi Szewczyk. Wcześniej spotkałem się z przewodniczącym PO i wyjaśniliśmy sobie moją sytuację.
A sytuacja Szewczyka wygląda tak – raczej wystartuje w nadchodzących wyborach do Ratusza, ale nie z PO. – Nie zamierzam kandydować z żadnej partii – mówił w rozmowie telefonicznej z nami Mariusz Szewczyk. Będzie to raczej mój własny komitet.
Szewczyk był w ostatnich wyborach kandydatem na burmistrza z ramienia PO i walczył w drugiej turze z Pawłem Wolickim. Przegrał minimalnie i przez długie miesiące był uważany za naturalnego kandydata na burmistrza swojej macierzystej partii w nadchodzących wyborach samorządowych. Sytuacja zmieniła się w ostatnich miesiącach. Szewczyk podtrzymuje zamiar kandydowania, ale nie chce wiązać się z żadną partią. – Myślę, że w wyborach samorządowych ludzie powinni patrzeć na człowieka, który ma ich reprezentować a nie barwy polityczne – mówi Szewczyk. Dlatego własny komitet wyborczy pozwoli bardzie skupić się na osobie i programie a nie na politycznych rozgrywkach.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.