Previous
Next
Previous
Next

Zjazdy na hulajnogach górskich „MONSETRROLERACH” w każdy weekend sierpnia

11111111111111W związku z dużym zainteresowaniem korzystania ze zjazdów na hulajnogach górskich na stoku narciarskim w Stobiernej, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica informuje wszystkich zainteresowanych, że we wszystkie weekendy w miesiącu sierpniu począwszy od 16-17.08. będzie można wypróbować swoich sił w godz. od 13.00 do 19.00. Dla chętnych wyznaczone zostały dwie trasy. Pierwsza dla dzieci i początkujących o długości ok. 70 metrów usytuowana jest na łagodnej części stoku. Druga dla osób zaawansowanych ma ok. 300 metrów długości i przebiega stromą częścią stoku. Wstępnego instruktażu udziela instruktor sportu GOSiR. Osobą niepełnoletnim hulajnogi udostępniane są wyłącznie w obecności i za zgodą prawnego opiekuna.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.