Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Szczeniaki czekają na dom

psy_(1)Szóstka szczeniaków i pies mix husky czekają na domy na Os. Kępa w Dębicy. Maluszki przyszły na świat ok. 1,5 m-ca temu, jest pięć piesków i jedna terkierowata suczka. Patrząc na mamę, nie powinny być duże. Mama po adopcji szczeniąt zostanie wysterylizowana. Na dom czeka także ich współlokator ok. 1-2-letni pies w typie husky (mniejszy niż standardowy husky). Psiak kochany, nieprzejawiający agresji, niestety utrzymywany na uwięzi – potrzebuje osoby, która zapewni mu codzienne spacery. Kontakt w sprawie przygarnięcia psów: tel. 515 821 781.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.