Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

10 Rocznica śmierci ks. Tadeusza Boryczki

1rocznica (4)W dniu 12.09.2014 minęła 10. rocznica śmierci ks. Tadeusza Boryczki, byłego proboszcza parafii Gumniska. Dla upamiętnienia tej rocznicy odbyła się msza św. w intencji księdza Tadeusza, którą poprowadził ks. Jan Adamczyk (wygłosił on również okolicznościowe kazanie) wraz z proboszczem ks. Czesławem Frączkiem. We mszy wziął udział wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz, mieszkańcy parafii, dzieci i młodzież szkolna wraz z dyrektorem i nauczycielami. Po mszy św. zapalono znicze na grobie ks. Tadeusza, złożono wieniec i odmówiono modlitwę.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.