102 urodziny pani Marii Król

Rysunek1W dniu 2 września 2014r. najstarsza mieszkanka naszej gminy Pani Maria Król świętowała swoje 102 urodziny.
Z uroczystymi życzeniami odwiedzili Jubilatkę wójt Gminy Jodłowa Robert Mucha i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Teresa Urban. W czasie uroczystej wizyty Jubilatce towarzyszył syn Stanisław. Składając gratulacje Dostojnej Jubilatce Robert Mucha życzył kolejnych spokojnych, pogodnych lat, dobrego zdrowia oraz szczęścia w rodzinnym gronie. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i wesołej atmosferze. Sędziwa Jubilatka opowiadała o swoim życiu i odległych czasach. Jest osobą niezwykle pogodną – uśmiech nie schodzi z jej twarzy, co świadczy o pozytywnym nastawieniu do życia.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.