Previous
Next
Previous
Next

21-latek hodował konopie indyjskie. Grozi mu do 8 lat więzienia.

konpiePolicjanci dębickiego wydziału kryminalnego zatrzymali 21-latka, który na terenie własnej posesji uprawiał konopie indyjskie. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
21-letniego mieszkańca Dębicy policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali w poniedziałek. W miejscu jego zamieszkania i na terenie posesji funkcjonariusze zabezpieczyli 66 krzaków konopi indyjskich. Podczas przeprowadzonych czynności policjanci znaleźli i zabezpieczyli także 233 gramy marihuany. We wtorek 21-latkowi przedstawiono zarzuty, do których się przyznał. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 8.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.