Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dzieci to największe skarby, czyli niezwykły pomysł Ani Wilczyńskiej

ania-okJest młoda, pełna energii i stworzyła biznes w Dębicy jakiego jeszcze nie było. Pochodząca z Chotowej Anna Wilczyńska zajmuje się profesjonalnym fotografowaniem noworodków i dzieci. – Fotografia to moja pasja– mówi młoda bizneswoman.
Pani Anna ma dopiero 23 lata i jest absolwentką kulturoznawstwa w Krakowie. Fotografią interesowała się od zawsze.
-Zawsze byłam rodzinnym paparazzi- śmieje się Pani Anna. Biegałam z aparatem i robiłam zdjęcia. Nawet ci, którzy wzbraniali się przed fotografowaniem, po wywołaniu zdjęć przyznawali rację, że fotografie to niezwykła pamiątka.
Pomysł na taki biznes jest przemyślany. Dzieci, zwłaszcza noworodki niezwykle szybko zmieniają się a dobrze zrobiona fotografia pozwala zatrzymać wyjątkowe chwile na zdjęciach.
Swoją firmę nazwała „Puchate Studio”. Mieści się w Dębicy na ulicy Piekarskiej 10. Profesjonalna sesja fotograficzna kosztuje u niej 199 zł.
Fotografowanie dzieci to bardzo przyjemna i wdzięczna praca, która daje mi satysfakcję . Każda sesja jest inna, co pozwala mi na wykorzystanie wszystkich pokładów kreatywności. Dzieci to największe skarby, w każdym okresie swojego życia są inne, niepowtarzalne a fotografia pozwala zatrzymać w pamięci to co ulotne.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.