Previous
Next
Previous
Next

Piknik „Kocham życie, a nie bicie”

piknikrodzinnyBurmistrz Miasta Dębicy i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy zapraszają do udziału w plenerowej imprezie dla dębickich rodzin o charakterze edukacyjno – rekreacyjnym promującym życie codzienne bez przemocy, który organizowany jest w ramach projektu „Kocham życie, a nie bicie II”, zadanie pt. „WSPIERANIE SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO W TWORZENIU SYSTEMU PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE”, który jest realizowany w ramach środków pozyskanych z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Piknik odbędzie się 27 września w godz. 14.00 – 18.00 na osiedlu Igloopol.
Impreza skierowana jest do mieszkańców Dębicy w każdym wieku. Jej celem jest promowanie aktywnego spędzania czasu wolnego oraz profilaktyka zjawiska przemocy, integracja środowiskowa i międzypokoleniowa.
W programie pikniku przewidziano: zajęcia sportowe, gry, zabawy z animatorami ( dmuchana zjeżdżalnia, euro bangi, pokaz baniek mydlanych), konkursy dla dzieci i rodziców, (gra w piłkę, hula hop, gra w tenisa stołowego dla dzieci i rodziców), przejażdżki konne, a dla najmłodszych uczestników kącik malucha i kolorowe kulki.
Ponadto osoby zainteresowane poradami specjalistów będą miały możliwość rozmowy z :
– psychoterapeutą,
– terapeutą uzależnień,
– prawnikiem,
– pedagogiem,
– pracownikami socjalnymi,
– asystentami rodzin,
– policjantami z Rewiru dzielnicowych.
Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem specjalistycznej porady oraz informacji zapraszamy do pokoju w budynku Centrum Integracji Społecznej.
Zapraszamy na bezpłatne potrawy z grilla, bigos i gorącą herbatę !!!
Informujemy, że udział we wszystkich oferowanych atrakcjach jest bezpłatny.
Piknik odbędzie się 27 września 2014 r. w godzinach 14:00 do 18:00 na osiedlu IGLOOPOL, muszla koncertowa przy ul. Brzegowej.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.