Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Gazeta Krakowska: Afera książkowa pogrąży wiceburmistrza Dębicy?

torjanCo najmniej 140 tys. zł wydał w ciągu ośmiu lat dębicki ratusz na zakup książek w księgarni, która należy do żony i teścia Mariusza Trojana, urzędującego wiceburmistrza Dębicy. – Jeżeli potwierdzi się, że na fakturach zatwierdzających zakupy figuruje nazwisko pana Trojana, nie wykluczam wyciągnięcia wobec niego konsekwencji służbowych. Z odwołaniem ze stanowiska włącznie – zapowiada burmistrz Paweł Wolicki.
Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3577861,afera-ksiazkowa-pograzy-wiceburmistrza-debicy,id,t.html

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.