Previous
Next
Previous
Next

To już praktycznie przesądzone. Maria Przebięda wystartuje na wyborach na burmistrza Brzostku

IMG_0606Maria Przebięda wciąż tego nie potwierdza, ale z naszych informacji wynika, że Maria Przebięda wystartuje w nadchodzących wyborach na burmistrza Brzostku. – Decyzja już zapadła, ale oficjalnie zostanie ogłoszona za kilka dni.
Informacja o ewentualnej kandydaturze Przebiędy pojawiła się kilka tygodni temu. To dla niej trudna decyzja, bo Przebięda świetnie czuje się w swojej szkole gdzie od 20 lat pełni funkcję dyrektora. – Nie boję się wyzwań – odpowiadała na pytanie czy będzie kandydować na stanowisko burmistrza. Z naszych informacji wynika, że decyzja została już podjęta i wystartuje w wyborach, gdzie ma duże szanse wygrać.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.