Previous
Next
Previous
Next

Pożegnanie lata z MOK

pozegnanie_lataMiejski Ośrodek Kultury zaprasza na plenerowe Pożegnanie lata. 14 września na dębickim Rynku zagra ukraińska grupa Larz Reller Band, wystąpi też góralski zespół „Mali Kliszczacy”. Na najmłodszych czekać będą dmuchany plac zabaw, gry i animacje. Początek imprezy o godz.15.
Larz Reller Band to zespół założony w 2011 roku, pochodzący z Białogrodu nad Dniestrem na Ukrainie. Grają różnorodną muzykę, głównie funk, rock, rock’n’roll, rock ‘a’billy.
Skład: Ilarion Lebedew (Larz) – gitara, wokal, Barabanov Eugeniusz – perkusja, efekty, Aleksander Pielin – bas, kontrabas.
Na YouTube można zobaczyć wideo zespołu:


„Mali Kliszczacy” są dziecięcą reprezentacją Zespołu Regionalnego „Kliszczacy”, działają w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Tokarni, koło Rabki. Zespół uświetnia uroczystości i imprezy regionalne, bierze udział przeglądach tanecznych i wokalnych.
Podczas imprezy zostanie zaprezentowana oferta edukacyjna MOK na rok 2014 / 2015.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.