Karo fajny pies dla fajnej rodziny:)

karo11Karo to sympatyczny kudłacz. Z charakteru – trochę lubi szefować, więc na psy lubi wybiórczo, z czym trzeba się liczyć przy adopcji. Suczki akceptuje, na tę chwilę mieszka z Misią. Na spacery też często z nią wychodzi – oba psy z jedną osobą. Karo uwielbia być przytulany, drapany za uszkiem i głaskany. Ładnie spaceruje, choć na początku zdarza mu się ciągnąć, ale w azylu spacerów ma mniej, niż mógłby mieć w nowym domu. Tu jest jednym z wielu psiaków, a mógłby być jedynym…Ma dłuższą sierść, więc należy pamiętać o czesaniu.
Karo nie zostanie oddany na łańcuch, a po adopcji odbędzie się wizyta poadopcyjna.
Czeka w dębickim azylu w bazie ZUM-u przy ul. Ratuszowej 12, tel. 14 681 64 86.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.