Previous
Next
Previous
Next

Wypadek na Lwowskiej, ranna 63-letnia kobieta

111111111111111Policjanci wyjaśniają okoliczności sobotniego wypadku drogowego na drodze krajowej nr 4. W zdarzeniu ucierpiała 63-letnia mieszkanka Dębicy.
Do zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę po godz. 11. w rejonie skrzyżowania ulicy Lwowskiej z ulicą Budzisz. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem golfem nie zachował ostrożności i najechał na tył mercedesa sprintera, który zatrzymał się w celu przepuszczenia pieszej. Wskutek uderzenia mercedes przemieścił się do przodu uderzając w pieszą znajdującą się na oznakowanym przejściu. Poszkodowana 63-letnia mieszkanka Dębicy przewieziona została do szpitala, gdzie pozostała do dalszego leczenia. Policjanci przebadali alkomatem uczestników wypadku. Byli trzeźwi. Kierowca volkswagena 31-letni mieszkaniec Łubna oraz kierowca mercedesa 33-letni mieszkaniec Sokołowa Małopolskiego nie ucierpieli w zdarzeniu. Sporządzona przez funkcjonariuszy pracujących na miejscu wypadku dokumentacja pozwoli na wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
źródło. KWP Rzeszów

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.