Oficjalne rozpoczęcie V Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych- Euroregion Karpaty 2014 o Puchar Wojewody Podkarpackiego.

DSC0629212 września br. nastąpiło rozpoczęcie V Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych- Euroregion Karpaty 2014 o Puchar Wojewody Podkarpackiego na obiektach MULKS Pustynia w rozgrywkach biorą udział drużyny piłkarskie: Wojska, Policji, Straży Pożarnej, Służby Więziennej i Straży Granicznej, drużyny służb mundurowych ze Słowacji, Węgier, Niemiec, a także drużyna reprezentująca Sąd Okręgowy w Rzeszowie, sygnałem do rozpoczęcia rozgrywek była rzucona przez spadochroniarzy na płytę boiska piłka. Finały odbędą się 13 lipca od godz. 10.00 . Patronat Honorowy objął Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz.
Celem przedsięwzięcia jest:
podniesienie poziomu bezpieczeństwa na stadionach piłkarskich i działań na rzecz wzrostu aktywności społecznej;
działań związanych z budową aktywnego społeczeństwa obywatelskiego;
zapewnieniu bezpieczeństwa wewnętrznego regionu;
działania integracyjne ukierunkowane przede wszystkim na podniesienie poziomu zaufania do służb mundurowych oraz współpracę z nim.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.