Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Przedszkolaki z wizytą u strażników miejskich

smW dniu 11 września 2014r. najmłodsi mieszkańcy naszego miasta z Przedszkola nr 4 odwiedzili strażników miejskich w ratuszu. Przedszkolaki dowiedziały się na czym polega praca funkcjonariuszy straży miejskiej a także poznały zasady zachowania się w miejscu publicznym. Każdy z przedszkolaków mógł usiąść za kierownicą radiowozu straży, poznać całe jego wyposażenie i możliwości sygnalizacyjne. Zorganizowana została również krótka pogadanka na temat bezpiecznego poruszania się na drodze w ruchu pieszym i samochodowym. Na koniec spotkania wszystkie dzieci otrzymały elementy odblaskowe.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.