Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Otwarcie przedszkola w Nagawczynie

351472135Nagawczyna jest miejscowością, która wciąż się rozrasta i unowocześnia. Powstają nowe osiedla i miejsca pracy. Przybywa też rodzin z małymi dziećmi.
Wychodząc naprzeciw potrzeb mieszkańców utworzono w budynku Zespołu Szkół w Nagawczynie nowoczesne przedszkole. Inwestycja kosztowała ponad 600 tyś zł. Wykonawcą była firma budowlana Elbud Emil Kołodziej z Tarnowa, która zaadoptowała część szkolnego budynku dla potrzeb przedszkola.
Wraz z pierwszym dzwonkiem szkolnym, w poniedziałek 1 września 2014 r. nastąpiło uroczyste otwarcie Niepublicznego Przedszkola w Nagawczynie. Poświecone zostało przez proboszcza Parafii Dobrego Pasterza ks. Mieczysław Jakóbczyk. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał Wójt Gminy Dębica pan Stanisław Rokosz, któremu towarzyszyli zaproszeni goście.
Podczas akademii szkolnej przygotowanej przez gimnazjalistów, pod kierownictwem pani Agaty Wiater, Wójt Gminy Dębica przekazał symboliczny klucz do niepublicznego przedszkola na ręce dyrektor Zespołu Szkół w Nagawczynie pani Małgorzaty Godek. Z kolei dzieci „Akademii Maluszka” otrzymały prezenty od Ruchu Integracji Społecznej.
Przedszkole było od wielu lat oczekiwane przez mieszkańców Nagawczyny, dlatego z jego powstania cieszy się cała społeczność.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.