Previous
Next
Previous
Next

Stypendia Burmistrza Miasta Dębicy wręczone

S0275034Po raz szósty zostały wręczone przez burmistrza Miasta Dębicy Pawła Wolickiego stypendia dla najlepszych uczniów dębickich szkół podstawowych i gimnazjów. Stypendia dla dziesięciu najlepszych uczniów dębickich szkół – 5 w kategorii „wyniki w nauce” i 5 w kategorii „wybitne osiągnięcia” są przyznawane w ramach Szkolnego Programu Stypendialnego Miasta Dębicy.
W gronie tegorocznych wyróżnionych za „ wyniki w nauce” znaleźli się: Radosław Cacała (SP 3), Weronika Mądro (SP 11), Justyna Ożóg (SP 12), Kinga Wrzesień (MG 1) i Gabriela Kędzior ( MG 3). Stypendia „Za wybitne osiągnięcia” otrzymali Sara Rejniak (MG 1), Katarzyna Wójtowicz (MG 2), Paulina Ożóg (MG 3), Maciej Bochnowski (MG 3) i Joanna Czapla (SP 11). Tegoroczni stypendyści to m.in. laureaci i finaliści wojewódzkich olimpiad przedmiotowych oraz uczniowie ze szczególnymi osiągnięciami sportowymi. Każdy z wyróżnionych przez 10 miesięcy będzie otrzymywał stypendium w wysokości 300 złotych miesięcznie.
„To stypendium dla tych młodych ludzi jest potrzebne zarówno jako wsparcie finansowe jak i rodzaj uznania za ich pracę. To stypendium jest tez pozytywną motywacją, która zachęca ich do dalszej pracy, chociaż w przypadku tegorocznych stypendystów trudno mówić o zachęcie bo średnia ocen u nich to 6,0. Tu wyżej się nie da, trzeba byłoby zmienić skalę ocen” – mówi burmistrz Paweł Wolicki.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.