Paweł Wolicki odwołał swojego zastępcę Mariusza Trojana z funkcji

torjanWczoraj, 17 września w godzinach popołudniowych burmistrz Dębicy Paweł Wolicki odwołał z funkcji swojego zastępcę Mariusza Trojana. Decyzja ta jest wynikiem „afery książkowej” . Z dotychczasowych ustaleń wynika, że wydziały i jednostki miejskie dokonały w księgarni należącej do żony burmistrza i jego teścia w latach 2006-2014 zakupów na łączną kwotę ponad 140 tysięcy złotych.
Więcej informacji wkrótce na naszym portalu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.