Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

W niedzielę w Pilźnie zagrają „Łzy”

pilzno-lzyZnakomicie zapowiadają się zaplanowane na sobotę i niedzielę, 4 i 5 października, obchody jubileuszu 660-lecia lokacji miasta Pilzna. W programie nie zabraknie gwiazd estrady, widowiskowych walk, a dla łasuchów – gigantyczny tort!
W sobotę oficjalnie uruchomione zostanie Muzeum Regionalne w Pilźnie, a z recitalem wystąpi artysta Opery Śląskiej Bogdan Desoń. w trakcie sesji naukowej rozstrzygnięty zostanie konkurs o Pilźnie, a jubileusz świętować będzie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół”.
„O Miecz Burmistrza Pilzna” walczyć będą wojowie z różnych epok, a publiczność zabawiać będzie kabaret „4 Fala”. Będzie także czas dla rodzimych artystów, zobaczymy m.in. Zespołu Pieśni i Tańca „Sokolanie”. Spróbować będzie można również jubileuszowego tortu, który ważył będzie 66 kg i podzielony zostanie na 660 kawałków. „Gwoździem” programu będzie występ zespołu „Łzy”, a całość imprezy zakończy pokaz sztucznych ogni.
Szczegóły na załączonym plakacie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.