Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Stefan Bieszczad kandyduje do Sejmiku Województwa Podkarpackiego z list PiS

bieszczadStefan Bieszczad, obecny Rady Rady Miasta będzie kandydował do Sejmiku Województwa Podkarpackiego z listy PiS. Bieszczad będzie startował z miejsca drugiego. Na trzecim miejscu znalazł się Czesław Łączak. Z powiatu dębickiego do Sejmiku będzie kandydować jeszcze pochodząca z Mokrego Elżbieta Mika, obecna radna Rady Powiatu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.