Stefan Bieszczad. Odwołanie Trojana to przejaw otwartej wojny Wolickiego z PiS i Wspólnotą Ziemi Dębickiej

Bieszczad 046Mariusz Trojan to osoba związana ze Wspólnotą Ziemi Dębickiej. Przez ostatnie lata Wspólnota i PiS razem tworzyły koalicję rządzącą w mieście a z ramienia Wspólnoty Trojan pełnił funkcję wiceburmistrza. Stefan Bieszczad, prezes Wspólnoty Ziemi Dębickiej tak komentuje odwołanie Mariusza Trojana.
„Wczorajsze odwołanie Mariusza Trojana przez Pawła Wolickiego to scenariusz, który realizuje on w porozumieniu z włodarzami sąsiednich gmin. To przejaw otwartej wojny Pawła Wolickiego z Prawem i Sprawiedliwością oraz Wspólnotą Ziemi Dębickiej. Paweł Wolicki próbuje odgrywać baranka w wilczej skórze licząc na wygraną przeciwników Prawa i Sprawiedliwości oraz Wspólnoty. Tym samym zabiega o swoją przyszłość, licząc na stanowisko dla siebie w przypadku gdy wygra kontrkandydat dla PiS i Wspólnoty” – mówi Stefan Bieszczad.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.