Previous
Next
Previous
Next

Wolicki odwołał Trojana – dalsze fakty

9Mariusz Trojan nie jest już zastępcą Pawła Wolickiego. Decyzję o jego odwołaniu Wolicki podjął wczoraj wieczorem. Burmistrz już wcześniej sugerował, że tak się może wydarzyć i ma to związek z tzw aferą książkową.
Kilkanaście dni temu światło dzienne ujrzały informacje, że księgarnia których właścicielami są żona i teść Mariusza Trojana były miejscem gdzie zakupy robiły miejskie wydziały i jednostki podległe Trojanowi. On sam przekonywał, że nic nie wie o tych wydatkach.
Twierdził, że są to decyzje m.in. burmistrza Wolickiego.
„W okolicznościach, jakie zaistniały, moja dalsza współpraca z panem Trojanem nie jest możliwa. Jutro lub pojutrze będę miał wiedzę, czy zatwierdzał on przelewy dla księgarni. Jeśli tak, to kłamał, zasłaniając się niewiedzą. A jeżeli przez 8 lat pełnienia funkcji wiceburmistrza pan Trojan nie zatwierdził żadnego przelewu, to ten dziwny przypadek będzie dla mnie wyraźną sugestią, że skrzętnie tego unikał” – mówi na łamach rzeszowskich Nowin Paweł Wolicki.
Od rana usiłujemy dodzwonić się do Pawła Wolickiego, ale ma wyłączony telefon.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.