Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Trwa rekrutacja do Katolickiego Centrum Edukacji KANA

4Trwa rekrutacja na zajęcia przedmiotowe w nowopowstałym w Dębicy Katolickim Centrum Edukacji KANA. Kursy, które ruszą już w październiku mają przygotować uczniów do zdania egzaminów gimnazjalnych i maturalnych oraz wspomóc dzieci i młodzież w rozwijaniu swoich zainteresowań językowych i przedmiotowych.
Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne. Uczestnik pokrywa jedynie koszt tzw. „wpisowego”, który wynosi 100 zł. W szerokiej ofercie Centrum znajdują się zajęcia z większości przedmiotów. Oferta KANY działającej przy parafii Matki Bożej Anielskiej adresowana jest do uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu miasta Dębicy oraz do młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych z powiatu dębickiego.
Więcej o tej nowej na dębickim rynku edukacyjnym placówce można przeczytać tutaj http://www.ak1944.pl/kana/autoprezentacja.html

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.