Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wypadek w Straszęcinie. Motocyklista uderzył w Audi.

wypadekWczoraj około godziny 16.30 doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. W skręcające w lewą stronę Audi uderzył 25-letni motocyklista. Został przewieziony do szpitala.
Wypadek wydarzył się w okolicach pawilonów handlowych w Straszęcinie. Jadąca od strony Dębicy samochodem Audi kobieta zamierzała skręcić w lewo. Widząc jej zamiar nadjeżdżające z naprzeciwka auta zatrzymały się aby umożliwić jej ten zamiar. W tym czasie motocyklista omijał stojące samochody i jechał w stronę Dębicy. W chwili gdy kobieta wykonywała manewr skrętu w przód jej samochodu uderzył motocyklista. Uszkodzeniu uległy oba pojazdy. Poważne obrażenia ciała odniósł kierujący jednośladem, został odwieziony do szpitala.
Fot. Jan Kania

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.