Akcja „Trzeźwy poranek” w powiecie dębickim

111111111111111Wczoraj na terenie miasta i powiatu dębickiego zostały przeprowadzone policyjne działania „Trzeźwy poranek”. W ich trakcie funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość 470 kierowców i ujawnili 4 przypadki naruszenia prawa.
Kolejna akcja Policji pod hasłem „Trzeźwy poranek” ma na celu eliminowanie z ruchu kierujących będących w stanie po użyciu alkoholu lub w stanie nietrzeźwości bądź środków działających podobnie do alkoholu. Należy pamiętać, że każda z tych osób może być potencjalnym sprawcą wypadku drogowego, a co za tym idzie stanowi zagrożenie dla życia, zdrowia i mienia.
Mając na uwadze powyższą ideę wczoraj rano na terenie Dębicy i powiatu dębickiego policjanci przeprowadzili akcję „Trzeźwy poranek”. Maksymalna liczba funkcjonariuszy poddała badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu 470 osób.
W wyniku działań ujawniono 1 przypadek kierowania pojazdem w stanie po użyciu alkoholu, 2 przypadki kierowania w stanie nietrzeźwości oraz odebrano uprawnienia do kierowania 3 kierowcom. Ujawniono również rowerzystę pod wpływem alkoholu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.