Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Święto Michała Archanioła patrona Policji

policeZ okazji obchodów święta patrona Policji Michała Archanioła w niedzielę została odprawiona uroczysta msza w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy. W uroczystościach wzięli udział również przedstawiciele innych służb mundurowych.
Wczoraj z okazji obchodów święta patrona Policji Michała Archanioła została odprawiona uroczysta msza święta w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy, którą celebrował Biskup Władysław Bobowski. Uroczystej mszy asystował Diecezjalny Duszpasterz policji ks. prof. dr hab. Stanisław Sojka wraz z gospodarzem ks. dr Kazimierzem Fąfarą.
W uroczystości uczestniczyli m.in.: Komendant Powiatowy Policji w Dębicy insp. Paweł Filipek wraz z I zastępcą mł.insp. Grzegorzem Maksimczukiem. Swoją obecnością zaszczycili zaproszeni komendanci miejscy Policji oraz powiatowi z obszaru diecezji tarnowskiej. Komendant Powiatowy Policji w Dębicy wraz z obecnymi oficerami wręczył pamiątkowy dyplom ks. Stanisławowi Sojce z okazji nadania mu tutułu profesorskiego. Do gratulacji dołączył insp. w st. spocz. Kazimierz Mruk były I Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. W uroczystościach wzięli udział również przedstawiciele innych służb mundurowych oraz przedstawiciele władz miejskich.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.