Previous
Next
Previous
Next

Franciszek Kuźma – nie będę kandydował na wójta gminy Czarna. Apeluję do Marty Pyzińskiej aby podjęła się tego zadania.

SGA_2634 (1)Nie zamierzam kandydować na wójta gminy Czarna – mówi Franciszek Kuźma. Nie uważam siebie za odpowiednią osobę na to stanowisko. Uważam, że Marta Pyzińska byłaby odpowiednią osobą aby pełnić obowiązki wójta.
Pani Pyzińska pokazała w ciągu ostatnich lat, że to mądra i odważna kobieta – dodaje Kuźma. To osoba, która potrafi myśleć w kategoriach szerszych niż własny interes. Uważam, że powinna spróbować dokonać zmiany w gminie w której mieszka. Bo co może się wydarzyć jeśli wygra obecny wójt? Ile nowych kredytów zaciągnie gmina? Ile młodych osób wyjedzie stąd za pracą? Ile powstanie nowych firm? Pani Pyzińska to świeża krew w lokalnej polityce, nowe spojrzenie na wiele spraw. Apeluję do niej, aby podjęła się tego obowiązku i obiecuje wspierać ją w walce wyborczej.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.