Previous
Next
Previous
Next

Mariusz Szewczyk został wyrzucony z Platformy Obywatelskiej

10355641_783897781648565_6391868376177278825_oByły kandydat PO na burmistrza Dębicy Mariusz Szewczyk został wyrzucony z Platformy Obywatelskiej. W piśmie uzasadniającym tę decyzję Roman Ciszek, szef struktur PO w Powiecie Dębickim zarzuca Szewczykowi złamanie szeregu uchwał partyjnych. Ciszek ubolewa też, że Szewczyk nie zachował „standardów etycznych i moralnych” na które się tak często powołuje. Pismo informujące o wyrzuceniu Szewczyka z PO w załączniku do artykułu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.