Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Harcerska akcja „Znicz”

Harcerska Akcja Znicz 2014Już po raz drugi harcerze z Prawie 48 Szczepu Dębowego Liścia im. Jana Szczepanika z Dębicy zorganizują stoiska w ramach harcerskiej akcji „Znicz”. Akcja ta polega na sprzedaży zniczy przy okazji zbliżającego się dnia Wszystkich Świętych oraz Dnia Zadusznego.
W ubiegłym roku harcerze i instruktorzy zorganizowali jedno stoisko przy cmentarzu na ulicy Wielopolskiej, co spotkało się z pozytywnym odbiorem ze strony osób odwiedzających groby najbliższych. W tym roku instruktorzy 48 Szczepu postanowili ponownie zorganizować akcję, tym razem z dwoma stoiskami.
W dniu 31 października harcerzy będzie można zobaczyć na dębickim rynku oraz przy cmentarzu wojskowym na ulicy Cmentarnej, zaś w dniu 1 listopada tylko przy cmentarzu wojskowym na ulicy Cmentarnej. Oba stoiska będą czynne 31.10.2014 w godzinach 9:00 – 20:00, a 1.11.2014 w godzinach 9:00 – 21:30. Na obu stoiskach spotkać będzie można umundurowanych harcerzy oraz pełnoletnich instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego. W godzinach popołudniowych oraz wieczornych poza zakupem zniczy można będzie napić się gorącej herbaty.
Dochód ze sprzedaży zniczy zostanie przekazany na statutową działalność 48 Szczepu, w tym na: dofinansowanie wyjazdów dzieci i młodzieży – biwaki, rajdy, obóz letni, Międzynarodowy Zlot InterCamp 2015, zakup harcerskiego umundurowania, zakup materiałów niezbędnych do prowadzenia zbiórek. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Dębicy do odwiedzania harcerskich stoisk i wspierania tegorocznej harcerskiej akcji „Znicz”.
Istnieje możliwość wcześniejszego zamówienia oraz zakupu zniczy. W tej sprawie prosimy o kontakt z organizatorami: pwd. Szymon Dymiński tel. 784219413, pwd. Gabriela Ragan tel. 664345525 lub z komendantką 48 Szczepu phm. Karoliną Cichowską tel. 513527281.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.