Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Marta Pyzińska i jej drużyna – prawie w komplecie

IMG_7956Marta Pyzińska będzie ubiegać się o stanowisko wójta gminy Czarna. Razem z nią o funkcję radnych będzie ubiegać się kilkunastu kandydatów z terenu całej gminy.
-Wiemy, że budzimy niechęć obecnej władzy, ale mamy takie samo prawo jak obecnie rządzący przedstawić mieszkańcom swoją wizję rozwoju gminy – mówi Pyzińska. Mieszkańcy będą mogli sami zdecydować jakiej przyszłości chcą.
Hasłem wyborczym Pyzińskiej jest „Rodzina. Praca. Gospodarka”.
W swoim programie gospodarczym chcę postawić na rozwój gospodarczy, który będzie generował tworzenie miejsc pracy na terenie gminy – mówi Pyzińska. Zamierzam również postawić na opiekę nad rodziną we wszystkich jej aspektach, które są w zasięgu gminnej władzy. Wiele rzeczy da się zrobić „od ręki”. Można na przykład otworzyć dla mieszkańców piękne domy kultury, które przez większość czasu są pozamykane na przysłowiowe cztery spusty. To tam mogą spotykać się młodzi ludzie, którzy wolny czas spędzają przed telewizorem lub komputerem. Szczegóły przedstawię w swoim programie.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.