Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kogóż to nóżki? Rozstrzygnięcie konkursu!

nózkaTysiące odsłon, ponad setka maili nadesłanych do redakcji – to efekt naszego konkursu – do kogo należą nogi prezentowane na fotografii obok. Jako pierwszy poprawnej odpowiedzi udzielił pan, który jednak chce pozostać anonimowy i to on otrzymuje od nas nagrodę niespodziankę – po którą zapraszamy do naszej redakcji w Dębicy przy ul. Konarskiego 16/13 w godzinach od 9.00-15.00. Około 30 % osób, które wzięło udział w konkursie trafnie odgadło, że nogi te należą do Pani Agnieszki Żurek – sekretarz gminy Dębica.
Co na to sama Pani Agnieszka?
– Jestem ogromnie zaskoczona i nie wiem co powiedzieć – mówiła w rozmowie z nami sekretarz gminy Dębica.
Jak to można skomentować? Piękna kobieta zawsze będzie przyciągać uwagę a jej uroda zapada w pamięć. Nam pozostaje tylko pogratulować urody, osobowości i … rzeszy cichych adoratorów, którzy zafascynowani są niezwykłym wdziękiem Pani Agnieszki.

Pani Agnieszka Żurek podczas inauguracji programu  "Powiat Dębicki Malowany Wolantariatem"
Pani Agnieszka Żurek podczas inauguracji programu „Powiat Dębicki Malowany Wolantariatem”

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.