Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Konwencja wyborcza Mariusza Szewczyka

_DSC003921 października 2014 roku, w Hotelu Gold odbyła się konwencja wyborcza Komitetu Wyborczego Wyborców Mariusza Szewczyka. Głównym celem wydarzenia była prezentacja kandydatów na radnych w poszczególnych okręgach wyborczych oraz przedstawienie głównej kandydatury tegorocznych wyborów, czyli Pana Mariusza Szewczyka, który będzie ubiegał się o fotel Burmistrza Miasta Dębicy.
Każdy z przybyłych kandydatów zaprezentował szeroko przybyłej publiczności swoją osobę. Przyszli- być może- radni opowiadali pokrótce o swoim życiu, ale też o zmianach, które chcieliby wdrożyć po wyborze do Rady Miasta. Skupiali się oni głównie na okręgu, z którego startują, nie zapominając przy tym o dobru całego miasta.
Głównym punktem konwencji stanowiła prezentacja Kandydata na Burmistrza, szefa komitetu wyborczego-Pana Mariusza Szewczyka. Krótki opis osoby stanowił wstęp do meritum-prezentacji programu wyborczego, która odbyła się w ciekawej i nienużącej jak to zwykle bywa formie. Pan Mariusz na koniec prezentacji nawiązał również do swojej ‘drużyny’, która startuje w wyborach do Rady Miasta. Podsumowując, powiedział, że oprócz zdolności do wielu działań i wielkiej kreatywności charakteryzuje ich w szczególności wielkie serce, takie przez duże S. Dlatego właśnie są oni warci naszych głosów.
Sylwia Miazga

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.