Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Krzysztof Gąsior. Proszę Martę Pyzińską, aby zdecydowała się na start w wyborach na wójta gminy Czarna

IMG_0717To nie jest łatwa decyzja, ale uważam, że Marta Pyzińska jest świetną kandydatką na wójta gminy Czarna – mówi Krzysztof Gąsior z Chotowej. Przejęcie władzy po Chudym to nie jest bajka, ale jego trwanie przy władzy to tylko droga po kolejne kredyty.
Na dziś mamy 20 milionów długów, część z terminem spłaty na lata 20-te obecnego wieku – mówi Gąsior. Nie chcę, aby te długi zaciągane na „spłacanie wcześniej zaciągniętych kredytów” musiały spłacać moje dzieci. A tak będzie. Mam dwóch synów. Józef Chudy przez swoje działania już zadłuża moje dzieci i dzieci innych rodziców z terenu gminy. Taka droga nigdzie nie zaprowadzi. Tylko do kolejnych kredytów. Już dziś gmina na samą obsługę zadłużenia przeznacza prawie 1 mln złotych rocznie. To 1/35 budżetu nie licząc spłaty kapitału. W tej gminie najlepiej żyje się tylko gminnej władzy i ludziom, którzy stoją najbliżej niej. Zdecydowana większość mieszkańców gminy żyje bardzo ubogo. To tak jakby mieszkańcy gminy byli podbitą nacją. Mają siedzieć cicho, płacić podatki i bić brawa władzy. No, ja przed nią klękał nie będę. To też moja Mała Ojczyzna.
Gąsior uważa, że Pyzińska byłaby świetnym kandydatem na wójta.
Marta zachowuje się jak dobry gospodarz. Umie dostrzec w gminie potencjał gospodarczy i nie boi się o tym mówić – uważa Gąsior. Wierzę, że byłaby też świetnym gospodarzem gminy. Dlatego apeluję do Marty Pyzińskiej aby zdecydowała się wystartować w wyborach na wójta. Będę ją wspierał na każdym kroku, jeśli będzie sobie życzyła takiej pomocy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.