Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Nowa jakość w świecie usług prawniczych – Koniec świata prawników?

Grzegorz_MajCzy dni tradycyjnych kancelarii prawniczych są policzone? Czy już niedługo jedynym miejscem, gdzie spotkamy się z prawnikiem twarzą w twarz będzie sala sądowa? Nadchodzi czas zdalnych usług prawniczych!
Dwie trzecie Amerykanów posiada tzw. „prepaid legal plan”, czyli swojego osobistego prawnika. Richard Susskind argumentuje, że w najbliższej przyszłości tradycyjne kancelarie będą się zajmowały wyłącznie skomplikowanymi sprawami. Wiele spraw wymagających szybkiej pomocy prawnika, przygotowania dokumentów, umów, pism odwoławczych, wniosków itp., przeniesie się do świata usług w formule direct, czyli do kontaktu telefonicznego, emailowego i innych narzędzi teleinformatycznych. Nieuchronnie zbliża się koniec świata tradycyjnych prawników. Jesteśmy świadkami narodzin świata usług prawniczych direct.
Firma Availo z Jasionki koło Rzeszowa, jako pierwsza w Polsce firma prawnicza świadczy usługi w nowatorskiej formule direct.
„Formuła direct jest przeniesieniem ze świata tradycyjnego trybu świadczenia usługi prawnej w ramach wizyty w kancelarii do świata nowych technologii teleinformatycznych” – mówi Grzegorz Maj, prezes Availo.
„W tradycyjnych kancelariach klient musi poświęcać czas na wizytę w kancelarii i czekanie na wolny termin. Klienci często nie wiedzą ile zapłacą za usługę, gdyż tradycyjne kancelarie nie mogą podawać cenników” – dodaje.
W formule direct prawnik jest dostępny natychmiast. Wystarczy wybrać numer, by porozmawiać z adwokatem, radcą prawnym lub doradcą podatkowym, który pomaga nam rozwiązać problem. Jakościowo jest to taka sama usługa, jaką mielibyśmy w kancelarii adwokackiej czy radcowskiej, z tą różnicą, że oszczędzamy czas, możemy skorzystać z usługi bez względu na to, gdzie jesteśmy i wreszcie wiemy, ile za usługę zapłacimy.
Co więcej, cena jest kilkukrotnie niższa niż w tradycyjnej kancelarii. Prawnicy z Availo oprócz udzielania porad, przygotowują także dla klientów pisma procesowe, urzędowe, umowy i inne dokumenty bez względu na to, czy ich adresatem jest sąd w Krośnie, Urząd Skarbowy w Gdańsku czy kontrahent klienta w Warszawie.
Infolinia Availo: 22 22 80 800
Email: kontakt@availo.pl
Materiał promocyjny

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.