Magnus – pies z super charakterkiem nadal czeka na swojego opiekuna

magnus2Magnus na pierwszy rzut oka wydaje się być psiakiem trudnym do opanowania i wręcz nadpobudliwym. Jednak, wystarczy trochę go poobserwować, żeby zauważyć, że jego po prostu rozpiera energia na widok człowieka, a perspektywa wyjścia na spacer powoduje, że nie ustoi przy drzwiach tylko odbija się jak piłeczka. Bywa zazdrosny o inne psiaki, ale jednocześnie uwielbia się z nimi bawić. Nigdy nie jest prowodyrem psich zaczepek, a jego ewentualna próba przewodzenia w grupie kończy się na pokazaniu zębów. To idealny pies dla tych, którzy lubią, aby pies miał swoje zdanie. Magnus trafił do przytuliska po tym, jak w foliowym worku z kamieniami wypłynął z Wisłoki. Do tej pory nikt poza wolontariuszami nie miał okazji przekonać się jaki to fajny pies.
Kontakt w sprawie adopcji: 696 767 597 lub 508 861 894. Magnus przebywa w azylu w Bobrowej, jest pod opieką Gm. Żyraków.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.