Marta Pyzińska. Od kiedy ogłosiłam, że kandyduję na wójta gminy Czarna budzą mnie w nocy głuche telefony

pyzinska wójtMarta Pyzińska kandyduje na stanowisko wójta gminy Czarna. Od czasu gdy ogłosiła tę decyzję w jej domu rozlega się dzwonek telefonu. – Ktoś dzwoni do mnie w środku nocy, jest to głuchy telefon – mówi Pyzińska.
Do Pyzińskiej ktoś dzwoni na jej numer stacjonarny.
– Mam wciąż numer domowy i nie jest on powszechnie znany. Od czasu gdy ogłosiłam, że kandyduję na wójta gminy Czarna telefon dzwoni w środku nocy i budzi mnie i moją rodzinę ze snu. – mówi Pyzińska. Sytuacja taka miała miejsce już kilka razy. Jeżeli ktoś myśli, że w ten sposób mnie zastraszy to grubo się myli. Nie jestem taka lękliwa. Na pewno nie wycofam się z wyborów. Mam bardzo mocną drużynę która mnie wspiera i apeluję do autorów tych działań, aby zaprzestali tego. W przeciwnym razie sprawę zgłoszę na Policję.

Marta Pyzińska i jej drużyna z którą idzie do wyborów smorządowych.
Marta Pyzińska i jej drużyna z którą idzie do wyborów smorządowych.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.