Previous
Next
Previous
Next

Pijany wjechał w barierkę

6Policjanci wyjaśniają okoliczności niedzielnego zdarzenia drogowego w miejscowości Machowa. Kierujący alfa romeo uderzył w barierę ochronną mając 0,5 promila alkoholu w organizmie.
Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 0.45 w Machowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący alfą romeo wjeżdżając z drogi powiatowej na drogę krajową nr 4, przejechał przez szerokość jezdni i uderzył w barierę. Na miejscu zdarzenia policjanci przebadali kierowcę pojazdu oraz pasażerów. Kierujący 31-letni mieszkaniec Pogórskiej Woli miał powyżej 0,5 promila alkoholu w organizmie. Pierwszy z pasażerów 29-letni mieszkaniec Pogórskiej Woli miał powyżej 2 promili alkoholu w organizmie, a drugi pasażer, 30-letni mieszkaniec tej samej miejscowości miał 2,3 promila alkoholu w organizmie.
Podczas interwencji ustalono, że kierujący mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Po przeprowadzonych czynnościach i sporządzeniu stosownej dokumentacji funkcjonariusze przewieźli uczestników zdarzenia do miejsca zamieszkania i przekazali rodzinom.
W związku z posiadanymi uszkodzeniami zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Pilźnie.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.